Logo Malé Hliny

O projekte

Projekt spoločnosti ATOPS s.r.o. – Malé hliny Modra sa rozprestiera na ploche 109 125 m2. V prvej etape sme sa zamerali na vybudovanie komunikácií. V tejto etape ponúkame pozemky s kompletnými inžinierskymi sieťami na výstavbu rodinných domov. Pozemky sú vo výmerách 502-762 m2. Ďalšia etapa sa sústreďuje na vybudovanie trojpodlažných a štvorpodlažných bytových domov s modernou a premyslenou dispozíciou bytov. Byty sa pripravujú v dokončení vysoký štandard. Okrem neho sa byty na prízemí pýšia súkromnou záhradkou, na stredných podlažiach priestrannými balkónmi a na najvyšších poschodiach majú byty priestranné zelené terasy. Súčasťou projektu je aj občianska vybavenosť – drobné prevádzky, malé námestie s parkom a lavičkami, detským ihriskom a zelenou oddychovou zónou. Súčasťou celej obytnej zóny je dostatočný podiel verejnej zelene, parkovacích miest, kvalitný uličný priestor, chodníky. Nakoľko tak zámerom spoločnosti ATOPS s.r.o., ako aj mesta Modra je dôraz na ekologickosť, vznikne v oblasti celkovo 14 385 m2 verejnej zelene. Táto zeleň zahŕňa plochu vytvoreného parku, pásy zelene lemujúce lokalitu z jej ľavej strany, ako aj zo strany cesty. Okrem tejto zelene bude zeleň dominovať aj na samotných bytových domoch – divoký vinič na fasádach domov, ťahavá zeleň na balkónoch i zelené strechy.

pattern circle small circle lasrge circle Fotografia

Novinky

Pripravujeme vzorový byt

01/12/2022

Tento chladný čas sme využili príjemne. Spolu s dizajnérmi zo spoločnosti LIBRE design&inerior sme pre vás pripravili vizualizácie vzorového bytu, do ktorého sa časom budete môcť prísť pozrieť. A neostaneme len pri vizualizáciách. Už na jar začneme so samotným zariaďovaním tohto bytu a vy môžete porovnať ako reálne sú naše vizualizácie. Tešíme sa na vašu návštevu.

Zatepľujeme BD4 a BD5

17/10/2022

V týchto dňoch finalizujeme zateplenie oboch bytových domov. Na fasádu sme zvolili bielu v komcinácii s hnedou farbou, ktorú bude dotvárať popínavá zeleň. Tá bude hrať rôznymi farbami, podľa ročných období. Tešíme sa už na finálnu podobu týchto bytových domov

Finalizujeme hrubú stavbu

01/08/2022

Bytové domy 204 a 205 sa už môžu pochváliť tým, že majú hotovú hrubú stavbu. Teraz sa naši majstri zamerajú na interiéry a  profesisti budú pracovať na vode, elektrike, vzduchotechnike…

Montujeme okná

01/07/2022

Na bytových domoch 204 a 205 sme už vo finálnej fáze hrubej stavby a naši majstri začali osádzať okná do bytov

Jarná výstavba

01/03/2022

Vonku je už teplejšie a nám to pomáha. Okrem jarnej výsadby zelene sme postúpili ďalej aj v samotnej výstavbe bytových domov, ešte pár radov tehál a máme hotovú hrubú stavbu. Samozrejme je tam ešte veľa práce, kým budeme vo finále, ale teší nás takýto progres.

Ťaháme sa vyššie

01/12/2021

Stavbári pilne pracujú na prvých bytových domoch. Po základových doskách teraz murujeme prvé poschodia bytových domov a chystáme sa na ďalšie.

Sadová výsadba

01/11/2021

Jeseň je ako stvorená na výsadbu nových stromčekov. A my nezaháľame, preto sme v celej lokalite vysadili stromčeky tak, aby sa nám na jar krásne zazeleňali a v lete už tvorili príjemný tieň.

Zalievanie základových dosiek

01/10/2021

Počasie nám praje a nám stavba napreduje závratnou rýchlosťou. Pozemky sme vyčistili a zaliali sme prvé základové dosky. A postupujeme ďalej vo výstavbe. Príďte sa pozrieť.

Začiatok výstavby bytových domov

01/09/2021

September pre nás začal pracovne tak, ako aj pre všetkých školákov. S veľkou húževnatosťou sme sa pustili do výstavby prvých bytových domov v projekte Malé hliny 🙂

Žiadosti na kolaudácie

01/08/2021

Podávali sme žiadosti na kolaudáciu: rekonštrukciu vodovodu, rozšírenie cesty II. triedy a autobusových zástavok

Terénne úpravy

01/04/2021

Práve prebiehajú práce na spevnených plochách, parkoviskách a chodníkoch, celoplošné terénne úpravy na pozemkoch, navážanie zeminy a osadenie stĺpov verejného osvetlenia aby sa vám pokojne bývalo.

Plyn a NN rozvody

01/03/2021

Právoplatné kolaudačné rozhodnutie na plyn a NN rozvody už máme v rukách

Začiatok výstavby

01/08/2019

Začíname s realizáciou inžinierskych sietí v lokalite bytových a rodinných domov v projekte Malé hliny Modra

Podpísanie zmluvy

10/02/2017

Podpísanie zmluvy o príprave a vybudovaní sietí TI pre výstavbu rodinných domov a bytových domov v lokalite „Malé hliny“

Uznesenie č.162/10/2015

27/08/2015

Zámer o vytvorení obytnej zóny „Malé hliny

Benefity projektu

Kvalita

Kvalita

Našim cieľom nie je len aby ste v týchto bytoch bývali, ale aby ste tam aj žili. Preto sme sa snažili vybaviť byty tou najvyššou kvalitou v štandardoch, ktoré ponúkame. Každý má rád pekné veci, ale mať tie veci aj kvalitné, to už je luxus a tento vám ponúkame.

Dostupnosť

Dostupnosť

Okrajová časť mesta Modra – Malé hliny okrem tichej lokality ponúka aj pohodlné napojenie miest Trnava, Pezinok, Bratislava – kamkoľvek sa rozhodnete ísť, všade je to blízko.

Oddychová zóna

Oddychová zóna

Zelených plôch určených na oddych, relax a stretanie sa so susedmi nie je nikdy dosť. Deti sa zahrajú, dospeláci sa stretnú a oddýchnu si po celom dni spolu. Preto ich zasadzujeme do každého nášho projektu.

Občianska vybavenosť

Občianska vybavenosť

Okrem bytov a nevytových priestorov ponúkame v projekte Malé hliny aj obchodné priestory v príjemnom a aktraktívnom prostredí. K dispozícii sú priestory vo veľkostiach 41-110m2 a veľa milých a spokojných zákazníkov.

Aktivity v okolí

Aktivity v okolí

Projekt je zasadený do prírody, ktorá ho zo všetkých strán obklopuje a preto sú tu možnosti nekonečné. Bicyklovanie, turistika, exkurzie, lyžovanie – to je pre tých aktívnych a pre labužníkov sme vo vinárskej oblasti… asi netreba pokračovať 🙂

Dispozície

Dispozície

Každý byt sme navrhovali podľa najmodernejších trendov v architektúre s ohľadom jeho využiteľnosť, svetlosť, rozloženie izieb a dostatok súkromia. A posledné detaily v jeho zariaďovaní necháme už na vašu fantáziu.

Dokumenty

Predaj bytových domov

Územné rozhodnutie_ATOPS – právoplatné 7.2.2019
Technický popis stavby – bytové domy
Koordinačná situácia Malé hliny Modra
Parkovacie státia – bytové domy

Predaj pozemkov

Technická infraštruktúra a prípojky
Územnoplánovacia informácia Malé hliny Modra – 18.11.2020
Územné rozhodnutie_ATOPS – právoplatné 7.2.2019
Manuál oplotenia pozemkov Malé hliny
Inžinierskogeologický prieskum
Koordinačná situácia Malé hliny Modra

Štandard

ikona

Kvalitný štandard v cene bytov

Nie všetci chcú a vedia zariadiť si nový byt tak, aby sa ich predstavy stretli so skutočnosťou. Pre nich ale aj všetkých našich klientov pripravujeme byty do nadštandardu. Ten je tvorený kvalitnými materiálmi a zariaďovacími prvkami od prvotriednych dodávateľov. Dôraz je kladený najmä na dizajn, funkčnosť a kvalitu jednotlivých prvkov.

ikona

Čo máte v cene?

  • dvere a podlahy – Jutex
  • obklady, dlažba a sanita – SIKO
  • klimatizácia
  • vonkajšie elektrické žalúzie
  • videovrátnik

Financovanie

Pár krokov a bývate v novom!

1. Predrezervácia nehnuteľnosti

Ak ste si vybrali svoju vysnívanú nehnuteľnosť v projekte Malé hliny, dohodneme sa na nezáväznej predrezervácii, aby vám ju niekto spod nosa nevyfúkol. Predrezervácia trvá 5 kalendárnych dní.

2. Rezervačná zmluva

Už ste sa rozhodli? Podpíšeme teda spolu Rezervačnú zmluvu k nehnuteľnosti a zároveň uhradíte rezervačný poplatok 5 000€. Táto suma sa započítava do celkovej kúpnej ceny. Rezervačná zmluva vám zaručí, že vám nehnuteľnosť podržíme nasledujúcich 30 dní.

3. Zmluva o budúcej zmluve a prvá splátka

Počas trvania rezervácie vám pripravíme ZoBKZ, ktorú následne podpíšeme a do 5 dní zaplatíte 20 % z celkovej kúpnej ceny.

4. Zmluva o prevode vlastníctva

Po získaní právoplatného kolaudačného rozhodnutia, súpisného a orientačného čísla ako i zápisu projektu na kataster vám budeme informovať o termíne uzatvorenia Zmluvy o prevode vlastníctva s úhradou druhej splátky kúpnej ceny (80%). Po uhradení celkovej kúpnej ceny kupujúcim podáme návrh na vklad na príslušný katastrálny odbor.

5. Prebratie bytu

Do 14 dní po podpise Zmluvy o prevode vlastníctva a zaplatení celej kúpnej ceny s vami spíšeme preberací protokol a odovzdáme vám váš novučičký byt.

Garancia fixnej ceny

Po podpise rezervačnej zmluvy Vám garantujeme fixnú kúpnu cenu nehnuteľnosti, ktorá sa ani následným navyšovaním stavebných materiálov nebude meniť.

Financujúce banky

Využite výhodné podmienky financovania bývania, ktoré pre Vás pripravili financujúce banky projektu: