Logo Malé Hliny

Financovanie

Financovanie

Pár krokov a bývate v novom!

1. Odmeníme vás už na začiatku

Ak potrebujete na nehnuteľnosť hypotekárny úver a vybavíte si ho cez našich hypotekárnych poradcov, dáme vám na byt zľavu 3000 eur. Stačí, keď o tom poviete nášmu maklérovi, ktorý vám kontakt na hypotekárneho poradcu rád poskytne.

2. Predrezervácia nehnuteľnosti

Ak ste si vybrali svoju vysnívanú nehnuteľnosť v projekte Malé hliny, dohodneme sa na nezáväznej predrezervácii, aby vám ju niekto spod nosa nevyfúkol. Predrezervácia trvá 5 kalendárnych dní.

3. Rezervačná zmluva

Už ste sa rozhodli? Podpíšeme teda spolu Rezervačnú zmluvu k nehnuteľnosti a zároveň uhradíte rezervačný poplatok 5 000€. Táto suma sa započítava do celkovej kúpnej ceny. Rezervačná zmluva vám zaručí, že vám nehnuteľnosť podržíme nasledujúcich 30 dní.

4. Zmluva o budúcej zmluve a prvá splátka

Počas trvania rezervácie vám pripravíme ZoBKZ, ktorú následne podpíšeme a do 5 dní zaplatíte 20 % z celkovej kúpnej ceny.

5. Zmluva o prevode vlastníctva

Po získaní právoplatného kolaudačného rozhodnutia, súpisného a orientačného čísla ako i zápisu projektu na kataster vám budeme informovať o termíne uzatvorenia Zmluvy o prevode vlastníctva s úhradou druhej splátky kúpnej ceny (80%). Po uhradení celkovej kúpnej ceny kupujúcim podáme návrh na vklad na príslušný katastrálny odbor.

6. Prebratie bytu

Do 14 dní po podpise Zmluvy o prevode vlastníctva a zaplatení celej kúpnej ceny s vami spíšeme preberací protokol a odovzdáme vám váš novučičký byt.

Garancia fixnej ceny

Po podpise rezervačnej zmluvy Vám garantujeme fixnú kúpnu cenu nehnuteľnosti, ktorá sa ani následným navyšovaním stavebných materiálov nebude meniť.

Financujúce banky

Využite výhodné podmienky financovania bývania, ktoré pre Vás pripravili financujúce banky projektu: