Logo Malé Hliny

Lokalita

Bývanie v tejto lokalite spája atribúty slnečného, pokojného bývania s výhodami mesta a jeho blízkosti. Moderná architektúra, čisté línie, variabilita vnútorných priestorov a nadštandardné prevedenie spoločne s výnimočnosťou lokality vytvárajú dokonalé podmienky pre kvalitné bývanie.

Oslnivá lokalita

Malokarpatský obchvat

Cieľom plánovaného obchvatu obcí Maloparpatska je zabezpečiť rýchle a bezpečné dopravné prepojenie Bratislavy s mestami Pezinok a Modra. Malé hliny sa nachádzajú v blízkosti pripravovaného obchvatu, čo znamená výnimočný komfort. Odtiaľto budete mať všade blízko. Do lesov Malých Karpát aj ku všetkým výhodám, ktoré ponúka mesto  Modra, Pezinok či Bratislava. Lepšiu adresu na bezpečné a tiché bývanie v Modre by ste ťažko hľadali. Pozrite si video s vizualizáciou obchvatu >>

pattern circle small circle lasrge circle Fotografia

Príroda na dosah

Keď je príroda hneď za dverami a vy si užívate pokoj, ticho a čerstvý vzduch. Rodinný nedeľný piknik medzi vinicami,  ranný beh a len ticho a šum lesov, prechádzky po hrebeni Malých Karpát s milovanou osobou,  zbieranie hríbov, černíc, malín či byliniek. A keď napadne prvý sneh, môžete vytiahnuť aj bežky. Nekonečné možnosti aktívneho trávenia voľného času v prírode. Toto všetko hneď za dverami bytu.

pattern circle small circle lasrge circle Fotografia

Občianska vybavenosť

Nenahraditeľný komfort súkromia a pohodlia pre všetkých rezidentov, ktorí milujú pokojný či aktívny život podporujú drobné prevádzky priamo vo vnútrobloku. Projekt Malé hliny poskytuje výhody moderného miesta na bývanie vrátane občianskej vybavenosti, ktorú prináša,  čím ešte viac zvyšuje komfort tejto tichej a bezpečnej lokality. Ranná kávička v lokálnej kaviarni, či čerstvé pečivo od miestneho dodávateľa zbližujú ľudí a dodávajú príjemný, rodinný charakter bývania.

pattern circle small circle lasrge circle Fotografia

Aktivity

ZOYA Museum Modra

ZOYA Museum Modra

ZOYA Museum Modra

ZOYA je symbolom umenia a krásy. Zastrešuje rôzne výstavy umeleckých diel v Bratislave a v Modre. Taktiež organizuje zbierky, ktoré sú pravidelnou súčasťou expozícii. V priestoroch ZOYA GALLERY v Bratislave a ZOYA MUSEUM v Modre sa uskutočňujú rôzne spoločenské udalosti.

Hrad Červený Kameň

Hrad Červený Kameň

Hrad Červený Kameň

Múzeum Červený kameň sa zameriava najmä na vývoj bytovej kultúry šľachty a meštiactva na Slovensku od renesancie po secesiu. Prehliadky sú rozdelené do troch okruhov každý z nich má iné časové rozhranie. Po prehliadkach sa môžete prejsť aj krásnym novým francúzskym parkom.

Schaubmarov Mlyn

Schaubmarov Mlyn

Schaubmarov Mlyn

Mlyn je najväčší na Slovensku a stal sa súčasťou Slovenskej národnej galérie. Práve vďaka tomu sa podarilo zachovať vybavenie mlyna. Využiť môžete rôzne služby, ktoré ponúkajú svojím zákazníkom medzi, ktoré patrí obhliadka mlyna, tvorivé dielne alebo prenajatie si jedného z priestorov mlynu.

Rozhladňa Alexandra Filípka

Rozhladňa Alexandra Filípka

Rozhladňa Alexandra Filípka

Nachádza sa na vrchu Veľká Homoľa ( 709. m n. m). Vyhliadka sa nachádza 4 km od mesta Modra. Z vyhliadkovej veže uvidíte Malé Karpaty, Veľkú Horu, Biele Karpaty, Tribeč ale aj mnohé iné krásy Slovenska.

Tisové skaly

Tisové skaly

Tisové skaly

Ide o prírodnú pamiatku, ktorá je iba chvíľu od Zochovej chaty pod Veľkou Homoľou. Pozostávajú sa z 3 častí skalného hrebeňa. Predstavujú významnú ukážku genézy Malých Karpát. Názov skál bol odvodený od stromu Tis.

Lyžiarske stredisko Zochova Chata

Lyžiarske stredisko Zochova Chata

Lyžiarske stredisko Zochova Chata

Stredisko sa nachádza 15 km od mesta Modra. Ponúka dve zjazdovky hlavne pre začiatočníkov. Môžete využiť aj služby, ktoré ponúkajú ako napríklad SKI a SNB školu , Ski Servis, Požičovňu, Sankársku dráhu a večerné lyžovanie , ktoré je len pre ohlásené skupiny lyžiarov.