Logo Malé Hliny

Financovanie

V ATOPS Development vám pomôžeme so všetkým, čo súvisí s kúpou vašej novej nehnuteľnosti. A navyše vám teraz ponúkame úrok, o ktorom ste mohli len snívať…

Odľahčená hypotéka. Využite ponuku 1,49 % ročne iba u nás!

So splácaním nového bytu vám pomôžeme. Každý mesiac po dobu 3 rokov vám vrátime rozdiel medzi splátkou hypotéky a ATOPS Development splátkou s úrokom iba 1,49 % ročne. Môžete si tak mesačne prilepšiť až niekoľko sto eurami. Stačí sa obrátiť na našich predajcov a so všetkým vám poradia. 

Prečítajte si podmienky akcie Odľahčená hypotéka. 

V partnerských bankách poznajú naše projekty do detailov a preto majú všetku potrebnú dokumentáciu pre rýchle vybavenie hypotekárneho úveru. Najvýznamnejšie slovenské banky, s ktorými priamo spolupracujeme, vám preto dokážu schváliť hypotéku rýchlo a bez zdĺhavých papierovačiek. So všetkým ostatným, vám pomôže náš hypotekárny špecialista alebo predajcovia. 

A čo sa týka financovania, ešte jedna dôležitá informácia. ATOPS Development si neuplatňuje inflačnú doložku a preto vám garantujeme cenu nehnuteľnosti, ktorá je v zmluve v deň jej podpisu. Preto sa nemusíte obávať zvyšovania cien bývania, lebo u nás máte garantovanú cenu a tá platí a nebude sa zvyšovať ani v prípade ďalšieho rastu nákladov spojených s výstavbou vášho nového bývania.

Financovanie

Pár krokov a bývate v novom!

1. Predrezervácia nehnuteľnosti

Ak ste si vybrali svoju vysnívanú nehnuteľnosť v projekte Malé hliny, dohodneme sa na nezáväznej predrezervácii, aby vám ju niekto spod nosa nevyfúkol. Predrezervácia trvá 5 kalendárnych dní.

2. Rezervačná zmluva

Už ste sa rozhodli? Podpíšeme teda spolu Rezervačnú zmluvu k nehnuteľnosti a zároveň uhradíte rezervačný poplatok 5 000€. Táto suma sa započítava do celkovej kúpnej ceny. Rezervačná zmluva vám zaručí, že vám nehnuteľnosť podržíme nasledujúcich 30 dní.

3. Zmluva o budúcej zmluve a prvá splátka

Počas trvania rezervácie vám pripravíme ZoBKZ, ktorú následne podpíšeme a do 5 dní zaplatíte 20 % z celkovej kúpnej ceny.

4. Zmluva o prevode vlastníctva

Po získaní právoplatného kolaudačného rozhodnutia, súpisného a orientačného čísla ako i zápisu projektu na kataster vám budeme informovať o termíne uzatvorenia Zmluvy o prevode vlastníctva s úhradou druhej splátky kúpnej ceny (80%). Po uhradení celkovej kúpnej ceny kupujúcim podáme návrh na vklad na príslušný katastrálny odbor.

5. Prebratie bytu

Do 14 dní po podpise Zmluvy o prevode vlastníctva a zaplatení celej kúpnej ceny s vami spíšeme preberací protokol a odovzdáme vám váš novučičký byt.

Garancia fixnej ceny

Po podpise rezervačnej zmluvy Vám garantujeme fixnú kúpnu cenu nehnuteľnosti, ktorá sa ani následným navyšovaním stavebných materiálov nebude meniť.

Financujúce banky

Využite výhodné podmienky financovania bývania, ktoré pre Vás pripravili financujúce banky projektu: